Trenér Müller: Mrzí nás zranění

2. června 2007 v 13:02
Obrázek “http://www.hcrabatkladno.cz/images/multimedia/lores_3626.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
První měsíc suché letní přípravy má HC Kladno zdárně za sebou, i když dílčí problémy se mužstvu nevyhnuly. "Máme tři zraněné hráče. Obránce Pavlase, Evana a Štěpánka, všichni mají problémy se svalem," řekl po páteční cyklistické etapě v křivoklátských lesích trenér Zdeněk Müller.

Zmíněná trojice beků byla v těchto dnech mimo tréninkový zápřah. "Doufejme, že příští týden se opět zapojí do přípravy," věří trenér. V prvním měsíci přípravy své svěřence rozhodně nešetřil. "Zaměřili jsme se na sílu a vytrvalost. dost jsme toho naběhali a najezdili na kolech. Teď se zaměříme na výbušnost a dynamickou sílu dolních končetin," přiblížil tréninkový dril.

Poslední květnový týden byl přece jenom volnější než tři předcházející, ale od pondělka zase čekají Pateru a spol. tvrdé porce. "Příští týden se zase vrátíme k dvoufázovému tréninku, dva týdny budeme pokračovat v Kladně a třetí červnový týden budeme nabírat fyzickou kondici na šumavském soustředění na Zadově. Bude to náročný měsíc, který zakončíme posledním týdnem zase v Kladně. Pak bude následovat dovolená,"upřesnil Zdeněk Müller.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama