RABAT končí, klub se jmenuje HC Kladno

27. dubna 2007 v 16:46 | www.hcrabatkladno.cz
Po téměř pěti letech končí spolupráce hokejového klubu s generálním partnerem, společností RABAT ČR. To pochopitelně znamená změnu názvu, z něhož jméno partnera vypadlo. HC Kladno se nicméně poohlíží po novém subjektu, jehož jméno by případně nesl ve svém názvu.

"Klub je ekonomicky stabilní. Tato změna s sebou nenese žádné katastrofické scénáře ani v případě, že bychom nového partnera nesehnali," řekl generální manažer Otakar Černý. Zároveň poděkoval RABATU za spolupráci. "Určitě byla přínosná. RABAT se k nám přidal v době, kdy jsme postupovali do extraligy a podílel se na stabilizaci klubu v nelehkém období."

V médiích se v posledních dnech objevily informace o dalším pohybu v hráčském kádru. Konkrétně o příchodu slovenského obránce Tomáše Nádašdiho z Ústí nad Labem a o odchodu jiného beka Jiřího Zemana právě do kádru severočeského nováčka extraligy. "Určitě s těmito hráči jednáme, ale jejich příchod či odchod můžeme potvrdit až na začátku května, protože do konce dubna jim běží platné smlouvy," vysvětlil manažer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama