Šance jsou padesát na padesát, věří Jaroslav Kalla

26. února 2007 v 9:26 | www.hcrabatkladno.cz
Kalla_Jaroslav
Nečekaně se zatím vyvíjí série Kladna se Znojmem v předkole play-off. Naše mužstvo prohrálo oba domácí zápasy a na znojemském ledě si teď nesmí dovolit zakolísání. Pokud myslí na postup, musí dvakrát vyhrát a vrátit sérii k rozhodujícímu duelu do Kladna. Útočník Jaroslav KALLA říká, že to není nemožné.

Kalla dokonce mluví o tom, že šance jsou pořád padesát na padesát. "Každé utkání začíná za stavu 0:0 a máme proto stejnou šanci ho vyhrát jako Znojmo," vysvětlil po druhém prohraném duelu Kalla.

Ví ale dobře, že do třetího duelu se bude lépe nastupovat domácím, tedy Znojmu. "Nemáme jinou šanci, než dvakrát vyhrát. A pokud vyhrajeme první zápas ve Znojmě, ve druhém už budou domácí také nervóznější."

V obou kladenských zápasech bylo patrné, co Kallovi a spol. k úspěchu chybělo. "Nešly nám přesilovky. Samozřejmě, že Znojmo už je dobře přečetlo, hrajeme je takhle už dlouho. A museli jsme víc improvizovat, což se ve hře projevilo. A Znojmo velmi dobře bránilo," řekl Kalla.

Stejně jako jeho spoluhráči byl i Jaroslav Kalla po dvou domácích porážkách pochopitelně velmi zklamaný. "Do pondělka ale najdeme bojovnou náladu, skleslí ve Znojmě nebudeme," slibuje Kalla fanouškům. "V neděli si lehce zatrénuejeme a odpoledne se vydáme do Znojma. Musíme se soustředit každý na sebe a pak se dát dohromady jako tým, stmelit se a dát do toho všechno. To určitě uděláme,"potvrdil odhodlání nevzdávat se ani za nepříznivého stavu Jaroslav Kalla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama