Patera, Gardoň a Orct prodloužili

9. února 2007 v 21:52 | www.hcrabatkladno.cz
Patera_Pavel
I v dalších sezónách se kladenský RABAT bude moci spolehnout na výkony zkušených borců. Trojlístek Pavel Patera, Zdeněk Orct a Radek Gardoň prodloužil s klubem smlouvy, které všem třem hráčům vyprší na konci letošní sezóny.

Pavel Patera podepsal kontrakt na další tři roky, Zdeněk Orct na dva a Radek Gardoň uzavřel s Kladnem smlouvu na rok s roční s opcí. "Necítím se tak špatně, abych nemohl ještě rok nebo dva chytat. Ale nemám smlouvu na další sezónu. Chtěl bych v Kladně zůstat. Nejsem žádný velký cestovatel. Ještě mohu v extralize něco odchytat. Byl bych zklamaný, kdyby tomu tak nebylo," řekl před měsícem Zdeněk Orct. Podobně mluvili i Radek Gardoň a kapitán týmu Pavel Patera. "Určitě chci v kariéře pokračovat a nejlépe v Kladně. Vedeme s klubem jednání, věřím, že se domluvíme," přál si Patera na sklonku roku.

Spokojenost neskrýval ani generální manažer HC RABAT Kladno Otakar Černý. "Všichni tři jsou oporami týmu. Nechci to zakřiknout, ale zatím letos vedou mužstvo do play-off. Bylo samozřejmě i v našem zájmu prodloužit s takovými hráči smlouvy."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama