Je po nadějích. Sezóna končí v předkole play-off

kl-znojmo-1
Také třetí zápas mezi Kladnem a Znojmem skončil jednogólovým vítězstvím Orlů, kteří tak vyhráli v předkole play-off na zápasy 3:0 a postoupili do čtvrtfinále. Pro náš celek letošní sezóna končí.

Ve Znojmě přitom kladenští rozehráli partii velmi dobře a poprvé v sérii v jednom zápase vedli. A to dokonce o dva góly. Ani to však nepomohlo. Znojmo využilo přesilovky a ve druhé třetině se vrátilo do zápasu, byť v jejím průběhu bylo lepší Kladno. V mnoha šancích však ztroskotalo na brankáři Trvajovi. V poslední třetině se hrálo o vítězný gól a ten přišel v 57. minutě do kladenské klece.

Málokdo předpokládal, že by série mezi osmým a devátým týmem soutěže měla tak krátké trvání. Nejproduktivnější celek základní části si však vylámal zuby na výborné obraně Znojma. Kladno se nedokázalo ani v jednom utkání pořádně prosadit v přesilovkách. A když už překonalo soupeřovu obranu, v cestě mu stál výborný gólman Trvaj.

V kladenských zápasech bylo Znojmo o gól lepší, na jeho domácím ledě pak štastnější. Kladno možná víc než vyřazení se Znojmem může mrzet až osmé místo po základní části soutěže, protože nemělo daleko k šesté příčce, určitě bylo v jeho silách na ni dosáhnout.

škoda. I přes okamžité zklamání z vyřazení však našemu týmu ještě jednou zatleskejme za parádní sezónu. Kladno totiž nabídlo fanouškům nejatraktivnější hru plnou gólů, hrálo hokej pro lidi. A to samo o sobě je už teď tou nejlepší pozvánkou do ochozů na zápasy příští sezóny.