Gardoň: Věříme si, formu máme!

10. ledna 2007 v 21:31 | www.hcrabatkladno.cz
Gardoň_Radek
Dva velmi důležité zápasy čekají kladenský celek. V úterý v Litvínově a o týden později doma se Znojmem. Tedy s týmy, které jsou v tabulce těsně nad Kladnem. Po vítězství nad Slavií a výkonu v Českých Budějovicích si mužstvo věří. "Hráli jsme dobře, formu máme. A nic na tom nemění ani to, že jsme v Českých Budějovicích prohráli. Měli jsme tam smůlu,"říká nejzkušenější kladenský hráč Radek GARDOŇ.

Berete nejbližší dva zápasy jako klíčové v boji o play-off?
"Ano, ale nejenom tyhle dva. Pro nás už jsou klíčové všechny zápasy do konce soutěže. Po utkání se Slavií jsme viděli, že máme play-off na dosah a řekli jsme si, že musíme udělat maximum v každém zápase."

V Českých Budějovicích jste prohráli těsně. Nepanuje v týmu skleslá nálada?
"Rozhodně ne, spíš naopak. Hráli jsme tak, jak se má o play-off hrát. Nadoraz. Škoda smolných gólů a nevyužitých šancí za stavu 3:2, rozhodně jsme nemuseli odjíždět s prázdnou. Jak proti Slavii, tak v Českých Budějovicích jsme předvedli dobrý hokej."

Nicméně body znovu zůstaly na ledě soupeře. V čem to je, že se v roli hosta Kladnu nedaří?
"Většinou na cizích hřištích nehrajeme dobře. Soupeř nás dostane pod tlak, děláme chyby a necháváme se zbytečně vylučovat. A venku neumíme otočit nepříznivý stav. To ale nebyl případ posledního utkání. V něm nám fakt chybělo štěstí."

Litvínov nám v letošní sezóně moc nesedí - všechna tři předchozí utkání s ním Kladno prohrálo. Je to jenom náhoda nebo něco jiného?
"Spíš náhoda a momentální štěstí. Zápasy to byly vyrovnané, rozhodovaly maličkosti. A stejné to asi bude i teď v Litvínově. Musíme si dát pozor i na vyloučení, protože Litvínov je v útoku hodně silný."

Překvapilo tě, že Chemici povolali zpátky brankáře Altrichtera?
"Pokud měli problémy na brankářském postu, tak to pro ně byla jediná možnost."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama