Přestávka: zmizel Tatíček, vracejí se Horna a Hluchý

17. prosince 2006 v 13:25 | www.hcrabatkladno.cz
Obrázek “http://www.hcrabatkladno.cz/images/multimedia/lores_2753.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Reprezentační pauza přinese do kladenské sestavy některé změny. Do Davosu odešel útočník Petr Tatíček, ze zranění se dostávají další forvardi Milan Hluchý a Tomáš Horna. V jejich případě ale není ještě jisté, kdy naskočí do utkání.

Tatíček dostal od švýcarského Davosu nabídku zatím jen na zápasy Spengler Cupu. Teprve pak se ukáže, zda bude v týmu pokračovat nebo ne. "Velké naděje si nedávám, tak desetiprocentní. Nemám za sebou zatím moc dobrou sezónu, čekal jsem, že budu hrát v Kladně líp. A vidím to tak, že Davos potřebuje hráče hlavně teď na Spengler Cup," říkal Tatíček před sobotním odletem.

Jeho místo by mohl zaujmout Milan Hluchý, který už delší dobu trénuje na bruslích. Zranění čelisti ale není ještě zcela zahojené. "Nechodí ještě do soubojů, což je poměrně značný handicap," říká trenér Zdeněk Müller. Hluchý přitaká. "Čelist mě ještě pořád bolí, ale hrát chci už co nejdřív. Důležité bude, jak dopadne ve středu 20. prosince rentgen," uvedl Hluchý po pátečním tréninku.

Tomáš Horna už sundal sádru a začíná zatěžovat nemocného koleno. "Zatím pořád bolí a je hodně slabé," říkal Horna v pátek dopoledne v posilovně. Přitom byl poměrně optimisticky naladěný. "Možná začnu dřív než po Novém roce," plánuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama