Jaroslav Kalla: Gólman mi pomohl

31. prosince 2006 v 12:31 | www.hcrabatkladno.cz
Kalla_Jaroslav
Proti Vsetínu se Kladnu nedařilo, ale útočník JAROSLAV KALLA nakonec zařídil v posledním minutě aspoň prodloužení. V těžké situaci obstál a potvrdil, že hraje výbornou sezónu.

Jak ti bylo, když jsi se rozjížděl k důležitému trestnému střílení. Věřil sis?
"Asi jo. Bylo jasné, že pojedu já nebo Pátý. A když se člověk na nájezd připravuje, musí si věřit, jinak nemá cenu na něj chodit."

Zakončoval jsi podle plánu anebo jsi využil zaváhání brankáře Štefla, který zřejmě podklouznul?
"To je těžké. Je potřeba koukat na gólmana, jaký pohyb udělá, ale je to fakt hrozně těžké a ne pokaždé to vyjde. Původně jsem chtěl střílet na vyrážečku, ale on mi to usnadnil. Když jsem naznačil, tak si lehnul, úplně nesmyslně."

Trestné střílení bylo jedním z kritických momentů pro rozhodčího. Také gól na 1:2 do kladenské sítě byl hodně diskutabilní?
"Myslím si, že tohle bylo hodně špatně odpískané. Ori už byl v bráně, kam ho poslal vsetínský hráč. I když ten už pak v brankovišti při střele nebyl, stejně neměl gól platit."

Za stavu 2:2 jsi byl v samém závěru ještě v dobré pozici před vsetínskou brankou, ale z otočky jsi nedokázal vystřelit nebezpečně a poté jsi zůstal chvíli ležet na ledě. Co se stalo?
"Dostal jsem sekeru, ale takových momentů ze strany vsetínských hráčů i trenéra, které se mi v zápase nelíbily, bylo víc. Ale nechci se k tomu nějak blíž vyjadřovat."

Poté, co Kladno dalo doma deset gólů Plzni, se všichni těšili na další gólové představení. Tentokrát to ale nevyšlo. Nepodcenili jste poslední celek tabulky?
"Nemyslím si, že bychom ho podcenili. Oni na nás vlítli, možná jsme byli zakřiknutí. Ale od druhé třetiny už jsme byli lepší. I přes mnoho šancí jsme však nedávali góly."

Dva body nakonec berete, ne? Mohlo to dopadnout hůř ...
"Každý zápas je jiný, a my jsme se tentokrát trápili. Naštěstí jsme to otočili aspoň v prodloužení. Každý bod bude hrát na konci roli. Proto nás mrzí, že jsme nevyhráli v normální hrací době a máme místo tří jen dva body. Ale na druhou stranu můžeme být rádi, že jsme v závěru dokázali srovnat a přidat i vítězný gól v prodloužení. Z tohoto pohledu máme místo žádného nebo jednoho bodu aspoň dva."

Na Vsetín Kladno neumí, což potvrdil nejenom poslední zápas, ale i ty předcházející. Čím to je?
"Nevím. Ale každý, kdo sem na hokej chodí, tak to vidí: se silnými soupeři hrajeme dobře a se slabšími se trápíme. Nevím, jestli to je v hlavách, že to podceníme nebo v něčem jiném. Fakt nevím."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ufon Ufon | Web | 31. prosince 2006 v 13:35 | Reagovat

Gratuluji. Postoupil jsi do dalšího kola v mé soutěži o nej sport. blog. Info zase na mí stránce. Čau

2 Ufon Ufon | Web | 31. prosince 2006 v 13:35 | Reagovat

Gratuluji. Postoupil jsi do dalšího kola v mé soutěži o nej sport. blog. Info zase na mí stránce. Čau

3 Ufon Ufon | Web | 31. prosince 2006 v 13:35 | Reagovat

sorry, že to je 2krát

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama