Stanley Cup na Kladně

24. srpna 2006 v 17:10

Stanley Cup v Kladně

Narváno bylo na kladenském Sletišti, kam přivezl František Kaberle spolu se svým spoluhráčem z Caroliny Josefem Vašíčkem slavný Stanleyův pohár. Zájemců o autogram a fotografii nakonec bylo tolik, že se během necelých dvou hodin na některé ani nedostalo.

Když si oba hráči vyzvedli slavnou trofej ráno po deváté na ruzyňském letišti v Praze, začal ten správný kolotoč. Nejdřív s ním ujížděli do kladenské kabiny ukázat ho někdejším spoluhráčům a kamarádům, stihli se zastavit i v unhošťské hospůdce a potom také na Velké Dobré, odkud František Kaberle pochází.

Krátce po čtvrté se hlásili na kladenském Sletišti, kde je vítaly možná až tři tisícovky lidí. Moc se toho nenapovídalo, všichni se chtěli dostat hlavně do blízkosti hráčů a pohárů, toužili po podpisech a vyfotografovat se se Stanley Cupem. To se splnilo skoro všem, i když na několik posledních zhruba sto lidí už čas nevyšel.

Po osmnácté hodině totiž zamířili hokejisté s pohárem a jeho ochrankou do Braškova, kde u Kaberlů bude pokračovat garden party možná až do rána. Slavní protagonisté František Kaberle a Josef Vašíček to ale s oslavami nemohou moc přehánět, na druhý se ukáží s pohárem zase Vašíčkovým fanouškům. Nejdříve v Praze na Slavii a potom v Havlíčkově Brodě.

Hráče přivítal kladenský primátor Jiránek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama